Bolimów, Nowe Kęszyce
działka na sprzedaż

N24-GS-324

Działka rolna nad rzeką Rawką – Nowe Kęszyce, gm. Bolimów Na sprzedaż wyjątkowa działka rolna o powierzchni 3934 m², położona w malowniczej miejscowości Nowe Kęszyce (gmina Bolimów), bezpośrednio w sąsiedztwie rzeki Rawki. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, ...

Powierzchnia
3 934,00 m2
Cena za m2
35,33 zł
cena 139 000
działka na sprzedaż - Bolimów, Nowe Kęszyce

Sanniki, Osmolin
dom na sprzedaż

N24-DS-323

Na sprzedaż gospodarstwo – Osmolin, gm. Sanniki Biuro NIERUCHOMOŚCI24 prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży gospodarstwa położonego w spokojnej i zielonej okolicy – Osmolin, ul. Wiatraczna (gm. Sanniki). Idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, ciszy lub ...

Powierzchnia
217,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 809 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
1 797,24 zł
cena 390 000
dom na sprzedaż - Sanniki, Osmolin

Sochaczew (gw), Żuków
dom na sprzedaż

N24-DS-322

Na sprzedaż – dom w stanie surowym otwartym | Żuków k/ Sochaczewa Szukasz domu, który możesz wykończyć dokładnie pod siebie? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja: Żuków k/ Sochaczewa Projekt: nowoczesny dom typu LOTE Powierzchnia działki: 1000 m² Stan: surowy otwarty Dach: pokryty ...

Powierzchnia
160,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 000 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
2 781,25 zł
cena 445 000
dom na sprzedaż - Sochaczew (gw), Żuków

Sochaczew (gw), Zosin
działka na sprzedaż

N24-GS-321

DZIAŁKA ROLNA NA SPRZEDAŻ – ZOSIN, GM. SOCHACZEW Lokalizacja: Zosin, gm. Sochaczew (blisko Kożuszek Parcel) Cena: 300 000 zł Powierzchnia: 3580 m² Wymiary: ok. 32 m x 112 m Dojazd: droga asfaltowa Opis nieruchomości: Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3580 ...

Powierzchnia
3 580,00 m2
Cena za m2
83,80 zł
cena 300 000
działka na sprzedaż - Sochaczew (gw), Zosin

Sochaczew (gw), Zosin
działka na sprzedaż

N24-GS-320

DZIAŁKA ROLNA NA SPRZEDAŻ – ZOSIN, GM. SOCHACZEW Lokalizacja: Zosin, gm. Sochaczew (blisko Kożuszek Parcel) Cena: 200 000 zł. Powierzchnia: 12953 m² Wymiary: ok. 32 m x 405 m Dojazd: droga asfaltowa Opis nieruchomości: Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 12953 m², ...

Powierzchnia
12 953,00 m2
Cena za m2
16,98 zł
cena 220 000
działka na sprzedaż - Sochaczew (gw), Zosin

Bolimów, Nowe Kęszyce
dom na sprzedaż

N24-DS-319

INWESTYCJA ROLNA / AGROTURYSTYCZNA 3,83 HA – GOTOWY BIZNES 2 DOMY | INFRASTRUKTURA POD HODOWLĘ | DUŻY POTENCJAŁ DO ROZWOJU Nowe Kęszyce, gm. Bolimów, woj. łódzkie Nieruchomość z potencjałem zarobkowym Biuro NIERUCHOMOŚCI24 oferuje na sprzedaż kompleksowe gospodarstwo ...

Powierzchnia
38 300,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
38 300 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
104,44 zł
cena 4 000 000
dom na sprzedaż - Bolimów, Nowe Kęszyce
Kryteria wyszukiwania

rozumiem